top of page

Biz Kimiz

Ferstil Mimarlık İnşaat Dekorasyon Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

Gaziantep'te 2004 yılından beri faaliyette olan firmamız ,mimari ve iç mimari  projelendirme  ve anahtar teslimi iç mimari proje, uygulama, mobilya üretimi ve kontrollük işlerinde faaliyet göstermektedir. Proje ve danışmanlık hizmetleri Yüksek Mimar Feryal Kahraman Babur ve genç, yenilikçi  ekibi tarafından yürütülmektedir. 

Müşteri memnuniyetini göz önüne alarak kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen proje ve uygulama ekibimiz, Gaziantep başta olmak üzere Adana, Kahramanmaraş, Adıyaman, Bodrum, Şanlıurfa gibi  illerinin yanı sıra yurtdışında da proje hizmeti vermektedir. İnşaat taahhüt hizmetlerinde sıhhi ve mekanik tesisat işleri, alçı, sıva, seramik, vitrifiye, boya, dekoratif cam ve metal işleri teknik elemanlar ve profesyonel ekiplerle yapılmaktadır. 

Kamu kurumları, villa, daire, ofis, mağaza, konferans salonları, makam odaları, kültür merkezleri, sosyal tesisler, restaurant, cafe , hastane, eczene, diş poliklinikleri gibi mekanlarda mimari ve iç mimari projelendirme, takip ve uygulama işleri yapmaktadır.

Firmamız ayrıca ağırlıklı olarak ithal , yerli yapı malzemeleri satışı konusunda yenilikçi ve tecrübeli bir firmadır. Farklı beğenilere cevap verebilmek amacıyla ürün çeşitliliğini geliştirerek, sektöründe lider dünya markalarının satışını yapmaktadır.

bottom of page